Polski
Gamereactor
wiadomości
Dead Rising Deluxe Remaster

Aktor podkładający głos pod Dead Rising nie został nawet poproszony o powrót w Deluxe Remaster

Terence J. Rotolo: "Po prostu nie zostałem powołany na misję. Powody leżą po stronie producentów".

HQ

Kiedy Dead Rising Deluxe Remaster został niedawno ogłoszony, wiele osób było podekscytowanych powrotem kultowej klasycznej serii gier, ale niektórzy zauważyli również, że główny bohater Frank West nie jest już taki sam.

Wyglądał trochę inaczej - i co ważniejsze, brzmiał inaczej. Użytkownik X, FrankByDaylight, postanowił dowiedzieć się więcej i zapytał o to aktora głosowego Franka Westa, Terence'a J. Rotolo - i powiedziano mu, że nie ma go w tej nowej wersji, a Capcom nawet go o to nie zapytał:

"Odpowiedź na twoje pytanie brzmi: nie mam odpowiedzi. Wszystko, co mogę powiedzieć, to to, że zawsze byłem wdzięczny za każdą okazję, aby pomóc ożywić Franka. Zadaniem aktora, gdy zostanie wezwany, jest pojawienie się przygotowany, dostarczenie z siebie wszystkiego, a po zakończeniu przejście do następnej misji; Po prostu nie zostałem powołany na misję. Powody leżą po stronie producentów".

FrankByDaylight spekuluje, że może to mieć związek z niechęcią Capcomu do korzystania z uzwiązkowionych aktorów głosowych, ale nie ma oficjalnego słowa na temat powodu, dla którego Frank West otrzymuje teraz nowy głos.

Dead Rising Deluxe Remaster

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości