Polski
Gamereactor
wiadomości
World of Warcraft: Shadowlands

Aktualizacja 9.2 do Shadowlands jest już dostępna

„Kres Wieczności".

HQ

Aktualizacja zawartości 9.2 do Shadowlands, Kres Wieczności (Eternity's End), jest już dostępna. Brama do Zereth Mortis, tajemniczej ojczyzny Przodków, stanęła otworem. Bohaterowie Azeroth już niebawem będą mogli stanąć do ostatecznej rozprawy z Nadzorcą.

Kres Wieczności to epicki finał sagi Shadowlands, który wprowadza do gry masę nowych elementów i funkcji, w tym:


  • Nowy rajd: Grobowiec Pierworodnych (Sepulcher of the First Ones) - Bohaterowie Azeroth będą musieli utorować sobie drogę przez armię Nadzorcy i rzucić wyzwanie jego najpotężniejszym przybocznym, a jednocześnie zrobić wszystko, by ocalić Anduina - króla Przymierza.

  • Nowy obszar: Zereth Mortis - Ojczyzna Przodków skrywa wiele tajemnic, których odkrycie ułatwi nowe centralne miasto - Przystań (Haven), pełne codziennych zadań i postaci, gotowych pomóc w przygodzie graczom, którzy zaskarbią sobie ich zaufanie. Wśród mieszkańców tej niezwykłej krainy są m.in. ciekawskie, mechaniczne automy oraz Oświeceni (Enlightened) - frakcja złożona z niegdysiejszych pośredników.

  • Nowy system progresji: Szyfr Pierworodnych - Awanturnicy połączą siły z ciekawskim pomocnikiem wywodzącym się z rasy automów, aby odkryć dawno zapomniany język Przodków i najgłębiej skrywane sekrety Zereth Mortis. Uzyskają tym samym dostęp do wielu nowych aktywności obszarowych, codziennych zadań, wydarzeń i nagród.

  • Powrót zestawów poziomowych - Gracze mogą zdobywać elementy nowego, inspirowanego Przodkami klasowego zestawu pancerza, biorąc udział w najróżniejszych aktywnościach, w tym walkach z bossami w rajdach, rozgrywce w podziemiach mitycznych Mythic+ oraz PvP i wielu innych. Dla każdej specjalizacji klasowej przewidziano niepowtarzalne premie za zgromadzenie 2 i 4 elementów zestawu.

  • I wiele więcej - Kres Wieczności to także aktualizacje oraz ulepszenia różnych funkcji i systemów gry, w tym balansu klas postaci, profesji i rozgrywki w Torghaście. Nie zabraknie też mnóstwa nowych wierzchowców i zwierzaków do zebrania!

HQ

Pełne podsumowanie nowości wprowadzanych do gry wraz z aktualizacją zawartości Kres Wieczności znaleźć można na stronie internetowej World of Warcraft.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości