Polski
Gamereactor
wiadomości
Dragon's Dogma 2

Aktualizacja Dragon's Dogma 2 dodaje zablokowaną liczbę klatek na sekundę, opcję rozpoczęcia nowej gry i nie tylko

Gracze PC i PlayStation 5 będą mieli niesamowity weekend, podczas gdy posiadacze Xbox Series będą musieli poczekać trochę dłużej.

HQ

Alberto nie jest jedynym, który uważa, że Dragon's Dogma 2 to świetna gra, ale nie ma wątpliwości, że największy tytuł Capcomu w 2024 roku ma sporo problemów. Na szczęście twórcy obiecali przynajmniej naprawić niektóre z nich, a osoby grające na PC i PlayStation 5 będą mogły cieszyć się niektórymi z tych ulepszeń już od dziś.

Pierwszą aktualizację Dragon's Dogma 2 można już pobrać na PC i PlayStation 5, zanim pojawi się na Xbox Series "w ciągu najbliższych kilku dni". Ta aktualizacja zawiera bardzo pożądane rzeczy, takie jak możliwość zablokowania liczby klatek na sekundę do 30 przez graczy PS5 i miejmy nadzieję, że uczyni ją jeszcze bardziej stabilną, dając opcję wyłączenia ray tracingu i rozmycia ruchu (nie spodziewajcie się dużych zmian, ponieważ powiedziano nam, że liczba klatek na sekundę będzie głównym celem w przyszłych aktualizacjach). Gracze na wszystkich platformach mogą spodziewać się możliwości rozpoczęcia nowej gry, nawet jeśli istnieje stary plik zapisu, poprawek błędów i nie tylko. Poniżej znajduje się przegląd wszystkich zmian:

PlayStation 5 i Steam


  • Dodanie opcji rozpoczęcia nowej gry, gdy zapisane dane już istnieją.

  • Zmieniono liczbę przedmiotów "Sztuka Metamorfozy" dostępnych w Gildiach Lombardów w grze na 99.

  • Udostępnienie zadania, które pozwala graczom zdobyć własne mieszkanie (w którym mogą oszczędzać i odpoczywać) na wcześniejszym etapie gry.

  • Różne problemy z wyświetlaniem tekstu.

  • Różne poprawki błędów.

PlayStation 5


  • Dodanie opcji włączania/wyłączania rozmycia ruchu w Opcjach.

  • Dodanie opcji włączania/wyłączania ray tracingu w Opcjach.

  • Dodanie opcji ustawienia maksymalnej liczby klatek na sekundę 30 klatek na sekundę w Opcjach.

Steam


  • Poprawa jakości przy włączonej funkcji DLSS SUPER RESOLUTION.

  • Rozwiązano problem związany z wyświetlaniem modeli w określonych ustawieniach.

Daj mi znać, czy ta aktualizacja naprawdę pomaga, ponieważ przeglądałem swój backlog, czekając, aż Capcom naprawi kilka rzeczy w Dragon's Dogma 2 przed zagraniem.

Dragon's Dogma 2

Powiązane teksty

0
Dragon's Dogma 2 Score

Dragon's Dogma 2

RECENZJA. Przez Alberto Garrido

Epicka przygoda w świecie tak dużym, że dokładne odwzorowanie go zajmie tygodnie. Ale czy tytaniczna praca Capcomu okazała się tak dobra, jak się wydaje?Wczytywanie następnej zawartości