Polski
Gamereactor
wiadomości
World of Warcraft: Shadowlands

Aktualizacja Eternity's End (9.2) do World of Warcraft: Shadowlands pojawi się już 22 lutego

HQ

Bohaterowie Azeroth już za chwilę zaczną swoje przygody w Zereth Mortis, aby zmierzyć się z Jailerem, kiedy ostateczny kamień milowy w historii Shadowlands, Eternity's End, ujrzy światło dzienne 22 lutego.

Eternity's End doda masę nowych mechanik, nagród i aktywności, takich jak:


  • Nowy raid: Sepulcher of the First Ones - Wywalcz sobie drogę do Jailera poprzez Sepulcher, unicestwiając jego najpotężniejszych dowódców i działając, aby po drodze uratować Anduina, króla Przymierza.

  • Nowa strefa: Zereth Mortis - Przemierzaj krainę przodków z twojej bazy domowej Haven, nowy quest hub pełen dziennych misji i nowych sprzymierzeńców do współpracy, łącznie z mechanicznymi Automami i Oświeconymi, a także frakcją Brokers.

  • Powrót Zestawów wyposażenia - Zdobywaj fragmenty nowego zestawu zbroi klasowej z motywem Pierwszych z różnych aktywności, takich jak looty z bossów raidowych, lochy Mythic+ oraz walki PvP, z dodatkowymi bonusami dla każdej specjalizacji klasowej dla zestawów zbroi 2- i 4-częściowych

  • Wiele więcej - oczekujcie dodatkowych aktualizacji i ulepszeń funkcji oraz systemów gry, w tym balansu klas, profesji i więziennej wieży Torghast, a także nowych wierzchowców i zwierzaków do zebrania!

World of Warcraft: Shadowlands

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości