Polski
Gamereactor
wiadomości
World of Warcraft: Shadowlands

Aktualizacja Shadowlands: Okowy Dominacji jest już dostępna

HQ

Śmiertelni bohaterowie Azeroth przenoszą walkę na terytorium Nadzorcy i wraz z sojusznikami wywodzącymi się z czterech paktów przypuszczają szturm na Czeluść w kolejnym rozdziale epickiej opowieści Shadowlands. Aktualizacja Okowy Dominacji (Chains of Domination) jest już dostępna!

Aktualizacja Okowy Dominacji wprowadza masę nowej zawartości dla Shadowlands, w tym:


  • Nowy obszar: Korthia - Na odkrycie czekają zadania i sekrety skrywające się w tej tajemniczej nowej krainie, którą Nadzorca wciągnął do Czeluści (The Maw).

  • Nowy rajd: Sanktuarium Dominacji - Czas zapuścić się w zdradzieckie, niezbadane zakamarki Torghastu w nowym rajdzie z 10 bossami - Sanktuarium Dominacji (Sanctum of Domination) - i stanąć do decydującego starcia z samą Królową Banshee - Sylwaną Bieżywiatr.

  • Nowe megapodziemia: Tazavesh, Zasnuty Bazar - Można przebierać wśród egzotycznych towarów oraz dziwnych stworzeń wystawionych na sprzedaż na Zasnutym Bazarze (Veiled Market) zamieszkiwanym przez tajemniczą rasę pośredników (Brokers). Punktem kulminacyjnym podziemi jest śmiały napad, w którym gra toczy się o wysoką stawkę: kradzież potężnych artefaktów z Azeroth!

  • Latanie w Shadowlands - Już teraz gracze mogą wzbić się w przestworza nad krainami czterech paktów: Bastionem, Maldraxxusem, Wszechknieją (Ardenweald) oraz Revendreth.

  • I wiele więcej - Gracze mogą się spodziewać 2 sezonu rozgrywek Mythic+ w Shadowlands (z nowym afiksem „Udręczenie") oraz PvP, a także aktualizacji Torghastu, Wieży Potępionych, nowych ozdobnych zestawów pancerza, zwierzaków, wierzchowców i osiągnięć.

HQ
World of Warcraft: Shadowlands

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości