Polski
Gamereactor
wiadomości
Helldivers II

Aktualizacje Helldivers II nie będą pojawiać się tak szybko w przyszłości

Arrowhead Game Studios zdejmuje nogę z pedału gazu.

HQ

W pierwszych miesiącach od premiery Helldivers II otrzymaliśmy kilka całkiem sporych aktualizacji gry. Dodano mecha, broń, która była niesamowicie silna, stała się praktycznie bezużyteczna, a niektórzy gracze mieli trudności z nadążaniem za wszystkim, co się działo.

Teraz jednak wydaje się, że twórca gry chce spowolnić tempo aktualizacji. Helldivers II community manager Twinbeard napisał na Discordzie (via PC Gamer), że rzeczywiście taki był plan.

"Chcemy poświęcić trochę więcej czasu na ten patch i potencjalnie między przyszłymi patchami" – pisze Twinbeard. "Ponieważ uważamy, że kadencja była prawdopodobnie nieco zbyt wysoka, aby móc utrzymać standard jakości, którego chcemy i na który zasługujesz. Częste łatanie może łatwo zakłócić przepływ pracy i pochłonąć więcej zasobów, niż mogłoby się wydawać. Wymaga planowania, wdrażania, monitorowania, ewentualnych poprawek w poprawkach itp. W tym przypadku wolimy trochę rozciągnąć, miejmy nadzieję, że z dobrym wynikiem".

Nie wiadomo, jak długo potrwają prace nad tymi patchami, ale wygląda na to, że poświęci się im dużo więcej uwagi. Miejmy nadzieję, że nie spowolni to pracy mistrza gry Joela, który daje nam nowe misje do wykonania.

Helldivers II

Powiązane teksty

Helldivers II Score

Helldivers II

RECENZJA. Przez Conny Andersson

Mimo że nigdy nie wstąpił do armii, los świata jest teraz w rękach Conny'ego, który od kilku dni zabija owady z zawrotną prędkością...Wczytywanie następnej zawartości