Polski
Gamereactor
wiadomości
Alan Wake 2

Alan Wake 2 DLC nie konfiguruje Control 2

Ale będą wskazówki dotyczące kontynuacji.

HQ

Remedy lubią swój wspólny wszechświat, prawda? DLC do Control zakończyło pierwszą historię Alana Wake'a, jednocześnie dając nam mnóstwo przygotowań do sequela. Jednak najwyraźniej DLC Alan Wake 2 nie potraktują Control w ten sam sposób.

W rozmowie z Exputerem Sam Lake opowiedział trochę o potwierdzonych rozszerzeniach i o tym, co osiągną. "Ekspansje dają nam możliwość wglądu w aspekty naszego wszechświata, które nie byłyby w stanie zbadać wAlan Wake 2 inny sposób" – powiedział. "Jesteśmy tym podekscytowani. Byliśmy zadowoleni z tego, co osiągnęliśmy dzięki rozszerzeniu AWE Control w zakresie konfiguracji Alan Wake 2. To powiedziawszy, nie chcemy tego dokładnie powtarzać. Dom nad jeziorem będzie koncentrował się na Federalnym Biurze Kontroli i jego placówce badawczej w Cauldron Lake. Poza tym, bez względu na to, jak bardzo, pojawią się wskazówki dotyczące tego, co nadejdzie w sequelu Control, będziesz musiał poczekać i zobaczyć."

Wygląda więc na to, że będziemy musieli być bardziej ostrożni w czytaniu między wierszami, aby uzyskać informacje na temat Control 2 za pośrednictwem DLC Alan Wake 2. Na Control 2 jeszcze trochę poczekamy, ponieważ gra jest obecnie w fazie weryfikacji koncepcji.

Alan Wake 2

Powiązane teksty

0
Alan Wake 2Score

Alan Wake 2

RECENZJA. Przez Magnus Groth-Andersen

Remedy dostarcza swoją najbardziej bezkompromisową grę w historii, a także najlepszą.

0
Gra roku 2023 Bena: Alan Wake 2

Gra roku 2023 Bena: Alan Wake 2

PUBLICYSTYKA. Przez Ben Lyons

Biorąc pod uwagę, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Baldur's Gate III, Alan Wake 2 i nie tylko prowadzą walkę, którą grę uważam za najlepszą w 2023 roku?Wczytywanie następnej zawartości