Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Alan Wake 2

Alan Wake 2 jest wydaniem wyłącznie cyfrowym

Zła wiadomość dla kolekcjonerów, którzy chcieli fizycznego egzemplarza kolejnej przygody Reremedy dla udręczonego pisarza.

HQ

Alan Wake 2 była jedną z gier, które zostały pokazane podczas pokazu Sony PlayStation późnym wczoraj, gdzie my Alan Wake 2 sprawia, że ułożony październik jest jeszcze bardziej ułożony" target="_blank"> zobaczyłem zupełnie nowy zwiastun (z rozgrywką!) i otrzymał datę premiery. Okazuje się, że uruchamia się 17 października, ale dla tych, którzy wolą fizyczne kopie - jest jedna rzecz, którą powinieneś wiedzieć.

W nowym FAQ Remedy ujawnia, że Alan Wake 2 jest wydaniem wyłącznie cyfrowym. Wyjaśniają uzasadnienie tego:

"Jest ku temu wiele powodów. Po pierwsze, duża liczba z nich przeszła wyłącznie na technologię cyfrową. Możesz kupić Sony PlayStation 5 bez napędu dysków, a Microsoft Xbox Series S to konsola cyfrowa. Nierzadko wydaje się nowoczesne gry wyłącznie cyfrowo.

Po drugie, niewydanie płyty pomaga utrzymać cenę gry na poziomie 59,99 USD / 59,99 EUR, a wersji na PC na poziomie 49,99 USD / 49,99 EUR.

Wreszcie, nie chcieliśmy wysyłać produktu z płytą i wymagać pobrania gry - nie sądzimy, że to również zapewni wspaniałe wrażenia. "

Co sądzisz o tym, że Alan Wake 2 jest tylko cyfrowy?

Alan Wake 2

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości