Polski
Gamereactor
wiadomości
Alan Wake 2

Alan Wake 2 nie ukaże się w najbliższej przyszłości

Remedy ma ręce pełne roboty, a gdy deweloperzy pracowali nad kontynuacją lata temu, "po prostu im nie wyszło".

HQ

Podczas PAX East w Bostonie redakcja VG247 miała okazję porozmawiać z dyrektorem ds. komunikacji z Remedy, Thomasem Puhą, o możliwości stworzenia Alana Wake'a 2.

"Pracowaliśmy nad kontynuacją lata temu i po prostu nam nie wyszło, więc nic nie mamy - i to nie zmieni się przez najbliższe kilka lat. Nadal jesteśmy właścicielami marki Alan Wake, choć to nigdy nie jest takie proste, ale tak, posiadamy je."

Jest więc nadzieja, ale jednocześnie gra taka jak Alan Wake 2 wymagałaby długiego procesu rozwoju i jeśli Remedy nie będzie miało na to czasu w ciągu najbliższych kilku lat, prawdopodobnie kontynuacji nie zobaczymy jeszcze przez bardzo długi czas.

Na ten moment Remedy pracuje nad ukończeniem Control (które zadebiutuje w lipcu), niesamowitej gry akcji, która powinna spodobać się fanom Alana Wake'a, nawet jeśli jej setting jest zupełnie inny. Remedy współpracuje również z koreańskim wydawcą Smilegate nad Crossfire, jedną z najpopularniejszych gier na świecie (szczególnie w Azji).

Czy chcielibyście zagrać w Alana Wake'a 2? A może Waszym zdaniem Remedy powinno skupić się na tworzeniu innych marek?

Alan Wake 2

Powiązane teksty

0
Alan Wake 2Score

Alan Wake 2

RECENZJA. Przez Magnus Groth-Andersen

Remedy dostarcza swoją najbardziej bezkompromisową grę w historii, a także najlepszą.

0
Gra roku 2023 Bena: Alan Wake 2

Gra roku 2023 Bena: Alan Wake 2

PUBLICYSTYKA. Przez Ben Lyons

Biorąc pod uwagę, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Baldur's Gate III, Alan Wake 2 i nie tylko prowadzą walkę, którą grę uważam za najlepszą w 2023 roku?Wczytywanie następnej zawartości