Polski
Gamereactor
wiadomości
Warhammer: Vermintide 2

Alfa trybu PvP Warhammer: Vermintide 2 rozpoczyna się jutro

Beta Speed Freeks kończy się tego samego dnia.

HQ

Games Workshop świętuje kilka ostatnich dni festiwalu Warhammer Skulls i mając to na uwadze, twórca ogromnego świata fantasy/sci-fi ujawnił i jeszcze bardziej podkreślił niektóre z jego tymczasowych ofert.

Na czele znajduje się tryb PvP Versus dla Warhammer: Vermintide 2, który otrzyma swoją pierwszą alfę już jutro, 30 maja. Po premierze gracze na PC będą mogli przetestować ten tryb w ramach darmowej aktualizacji, która posłuży jako przedsmak tego, co tryb przyniesie na stół, gdy ostatecznie pojawi się w całości.

W przeciwnym razie Games Workshop potwierdził, że pozostało ci tylko krótkie okno, aby wrócić do Speed Freeks, ponieważ jutro wyścig gokartów również zakończy swój bezpłatny okres beta.

Oprócz ciągłych ofert i wyprzedaży tytułów Warhammer na wszystkich platformach oraz darmowych gier z Epic Games Store, możesz także uruchomić World of Tanks: Modern Armor, aby sprawdzić kilka tematycznych treści w tej grze, a wszystko to przy jednoczesnym otrzymywaniu darmowej zawartości w Blood Bowl 3 i Warhammer 40,000: Warpforge. Festiwal Skulls trwa w ostatnich dniach, więc nie zapomnijcie zbierać nagród, póki są dostępne.

Warhammer: Vermintide 2

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości