Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
esport
Dota 2

Alliance ponownie wprowadził zmiany w składzie Dota 2

Zawodnik odszedł, a dwie nowe osoby zostały podpisane.

HQ

Alliance ogłosiło, że dokonało kolejnych zmian w składzie Dota 2. Ujawnione na Twitterze, pojawia się to kilka miesięcy po tym, jak zespół dokonał dość dużej przebudowy i zwolnił kilku graczy przed podpisaniem kilku kolejnych.

Jeśli chodzi o to, kto został zwolniony tym razem, Nikolay "CTOMAHEH1" Kalchev rozstał się z zespołem, a po tej decyzji zarówno Yaroslav "Limitless" Parshin, jak i Andrey "Dukalis" Kuropatkin zostali podpisani do składu.

Dyrektor generalny zespołu, Jonathan "Loda" Berg, wydał oświadczenie, w którym mówi o ruchach w składzie i stwierdza: "Z kiepskim sezonem za nami w Div1 wprowadzamy zmiany w rdzeniu zespołu Dota2, aby lepiej przygotować się do ESL, a później kwalifikacji TI. Jest wiele rzeczy, które można powiedzieć, ale głównym problemem w moich oczach był brak połączenia między graczami w zespole, a także to, że nigdy nie byliśmy w stanie znaleźć i uzgodnić naszej tożsamości w grze.

W ramach przebudowy składu zauważono, że Kirill "Alagon" Pavlik został awansowany do roli głównego trenera w zespole, a jeśli chodzi o to, kiedy zobaczymy ten odnowiony Sojusz w akcji, zespół będzie rywalizował 23 sierpnia w wydarzeniu ESL One Malaysia 2022.

Dota 2

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości