Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
esport
F1 22

Alpine Esports ujawniło skład kierowców F1 Esports Pro Series 2022

Składa się z jednej powracającej twarzy i dwóch nowych.

HQ

Teraz, gdy Codemasters uruchomiłO F1 22, wszystkie oczy zwrócone są na F1 Esports Pro Series i kiedy to powróci. W związku z tym Alpine Esports, jedna z uczestniczących drużyn, ogłosiła skład kierowców na sezon 2022.

Składający się z jednej powracającej twarzy i dwóch nowych członków, zespół wystawi Patrika Siposa, a także nowe gwiazdy, Samuela Beana i Filipa Prešnajdera.

"Rok 2022 to nowy krok w rozwoju alpejskiego e-sportu. Nasz zespół został przekształcony w tym sezonie. Prawdopodobnie mamy najmłodszą drużynę w stawce, ale mamy swoje ambicje. Rok 2021 był rokiem nauki dla wszystkich z wzlotami i upadkami, ale wierzę, że mamy bardzo solidną bazę, a chemia w zespole jest już bardzo pozytywna - powiedział Richard Arnaud, szef zespołu w Alpine Esports.

"Nie spodziewamy się, że będziemy faworytami na papierze, naszym celem będzie osiągnięcie sukcesu jak w zeszłym roku, kiedy zajęliśmy 5. miejsce i walka o podium. Cały zespół jest bardzo zmotywowany, aby podnieść alpejski e-sport tak wysoko, jak to możliwe!"

W komunikacie prasowym dowiadujemy się, że zespół będzie również tematem mini-serialu dokumentalnego, który będzie śledził trio i dokumentował ich sezon.

F1 22

Powiązane teksty

0
F1 22Score

F1 22

RECENZJA. Przez Daniel Andersen

Nowy sezon Formuły 1 jest już w toku, a teraz dostajemy również coroczną edycję oficjalnej gry wideo, F1 22.Wczytywanie następnej zawartości