Polski
Gamereactor
wiadomości
Alzara Radiant Echoes

Alzara Radiant Echoes przekroczył swój cel na Kickstarterze w ciągu dwóch dni

JRPG odhacza teraz ambitne cele niemal codziennie.

HQ

Istnieje wiele opcji JRPG, więc może być trudno zrozumieć, które z nich warto mieć na oku. Jednym z nich, na który zdecydowanie warto zwrócić uwagę, jest Studio Camelia Alzara Radiant Echoes, przy czym jest to JRPG stworzony przez francuski zespół, który inspirował się słynnymi tytułami, takimi jak Golden Sun i Final Fantasy X.

HQ

Gra ma pojawić się w 2026 roku na PC i konsolach, a mając na uwadze to okno premiery, deweloper prowadzi ostatnio Kickstarter, aby zapewnić dodatkowe finansowanie projektu. Fani wyraźnie chcieli wyrazić swoje zainteresowanie grą, ponieważ pomimo tego, że w chwili pisania tego tekstu jest aktywna dopiero od kilku dni, Alzara Radiant Echoes już rozbiła swój podstawowy cel i zaczęła odhaczać kilka celów dodatkowych. Do tej pory gra zgarnęła 142 000 funtów od prawie 3 000 wspierających, a kampania pozostanie aktywna nawet przez kolejne 15 dni.

Dzięki zabezpieczonym funduszom gra nie tylko została sfinansowana przez crowdfunding, ale teraz otrzyma angielskie aktorstwo głosowe, słynny japoński kompozytor Motoi Sakuraba będzie pracował nad całą ścieżką dźwiękową, zostanie włączony system zarządzania bitwą i bez wątpienia wkrótce zostanie dołączony kodeks w grze.

Mówiąc o tym, czym jest ta gra, w jej opisie czytamy: "Alzara Radiant Echoes to turowa gra JRPG, która czerpie inspirację z ukochanych klasyków gatunku, w tym Golden Sun i Final Fantasy X. Osadzona w fantastycznym świecie, w którym moc czterech żywiołów przeplata się z motywami koleżeństwa i jedności, wyruszysz w epicką podróż u boku Kayli i jej sojuszników. Razem władają magią żywiołów, płynnie łącząc swoje zdolności, aby wyzwolić nowe, budzące podziw siły."

Możesz udać się na stronę Kickstartera tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Alzara Radiant Echoes, a nawet zadeklarować się na grę, jeśli chcesz.

Alzara Radiant Echoes
Alzara Radiant EchoesAlzara Radiant Echoes
Alzara Radiant EchoesAlzara Radiant EchoesAlzara Radiant Echoes

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości