Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Amazon zapowiada serię Hazbin Hotel na styczeń 2024 roku

Muzyczny serial animowany dla dorosłych po raz pierwszy stał się popularny na YouTube.

HQ

Amazon Prime Video właśnie ujawnił, że będzie gospodarzem pełnego sezonu Hazbin Hotel w styczniu przyszłego roku. Animowany program muzyczny dla dorosłych został stworzony przez Vivienne "VivziePop" Medrano i obraca się wokół Charliego Morningstara, księżniczki piekła.

Morningstar ma nadzieję zrehabilitować demony piekła. Z powodu przeludnienia raz w roku aniołowie schodzą z nieba i zabijają mieszkańców piekła. Chcąc zamiast tego dać demonom lepsze życie, Morningstar pracuje nad swoim marzeniem o stworzeniu szczęśliwego hotelu.

Pilot przyciągnął około 96 milionów widzów, więc oczywiście duża sieć musiała go odebrać na czas. W zwiastunie Amazona potwierdzono już, że sezon 2 będzie w drodze, więc jeśli brzmi to jak coś w twoim stylu, sprawdź zwiastun poniżej:

HQ


Wczytywanie następnej zawartości