Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Amnesia: The Bunker

Amnesia: The Bunker opóźnione do maja

Ale przynajmniej w końcu mamy konkretną datę premiery.

HQ

Kiedy Frictional Games zaprezentowało Amnesia: The Bunker w grudniu ubiegłego roku, zwiastun ujawnił, że gra ma zostać wydana w marcu tego roku. Okazuje się, że Star Wars Jedi: Survivor nie jest jedyną grą, która nie pojawi się w pierwszym kwartale 2023 roku.

Szwedzcy deweloperzy ogłosili, że Amnesia: The Bunker została opóźniona z niejasnej marcowej premiery na 16 maja. To jedyna wiadomość, jaką dziś od nich otrzymujemy, ale Frictional mówi nam, abyśmy "wkrótce" czekali na więcej informacji i rozgrywkę.

Amnesia: The Bunker

Powiązane teksty

0
Amnesia: The BunkerScore

Amnesia: The Bunker

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick zabrał wehikuł czasu z powrotem do pierwszej wojny światowej, gdzie horror, którego tam doświadcza, nie jest wojną, ale czymś grasującym, unikając świateł opuszczonych okopów i wybierając go jako swoją zdobycz.Wczytywanie następnej zawartości