Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Amnesia: The Bunker

Amnesia: The Bunker opóźniony, aby uniknąć The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

A Frictional wykorzysta dodatkowy czas na ostateczne dopracowanie.

HQ

Amnesia: The Bunker pierwotnie miało mieć premierę w marcu, ale Frictional Games postanowiło to opóźnić. Teraz, dwa miesiące później, twórcy zdali sobie sprawę, że uruchomienie gry 16 maja może nie być najlepszym pomysłem.

Ponieważ Szwedzi wysłali komunikat prasowy ujawniający, że Amnesia: The Bunker został ponownie opóźniony, ale tym razem tylko o tydzień. Gra zostanie zadebiutowana 23 maja, a pierwszym powodem, dla którego podejmujemy decyzję, jest to, że zespół chce trochę więcej czasu na dopracowanie. Bardzo częsta wymówka. Tego samego nie można powiedzieć o drugim. Frictional Games jest jednym z niewielu studiów, które przyznaje, że strach przed konkurencją jest kolejnym powodem opóźnienia, stwierdzając, że:

"Ostrożnie zaplanuj premierę, aby uniknąć tygodnia wypełnionego niesamowitymi tytułami od innych utalentowanych studiów. Ta przemyślana decyzja oznacza, że możesz w pełni zanurzyć się w każdej niesamowitej grze, nie czując się przytłoczonym. "

Ma to sens, gdy połowa maja obejmuje premierę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Lego 2K Drive i kilku innych obiecujących gier. Z drugiej strony, ta nowa data oznacza, że będzie ona sprzeczna z The Lord of the Rings: Gollum i pozornie nadal Suicide Squad: Kill the Justice League pomimo plotek o opóźnieniu.

Amnesia: The Bunker

Powiązane teksty

0
Amnesia: The BunkerScore

Amnesia: The Bunker

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick zabrał wehikuł czasu z powrotem do pierwszej wojny światowej, gdzie horror, którego tam doświadcza, nie jest wojną, ale czymś grasującym, unikając świateł opuszczonych okopów i wybierając go jako swoją zdobycz.Wczytywanie następnej zawartości