Polski
Gamereactor
wiadomości
Dead Space Remake

Ankieta EA, czy chcemy remake'ów Dead Space 2 i 3

Trudno byłoby znaleźć kogoś, kto powie "nie".

HQ

Po sukcesie Dead Space Remake wiele osób zakładało, że EA i Motive przynajmniej przyjrzą się pomysłowi przerobienia innych tytułów w kultowym horrorze IP. Chociaż nic nie zostało oficjalnie ogłoszone, z nowej ankiety zauważonej w Internecie wydaje się, że EA jest z pewnością zainteresowane kolejnymi remake'ami.

Ankieta, czy byłbyś zainteresowany remakiem Dead Space 2 i Dead Space 3. Są tacy, którzy woleliby grę, która zamiast tego kontynuuje historię po Dead Space 3, ale biorąc pod uwagę sukces remake'u, z pewnością byłoby interesujące, gdyby starsze tytuły zyskały trochę miłości.

Oczywiście, biorąc pod uwagę, że EA testuje wody w tej ankiecie, jest mało prawdopodobne, że istnieje duży plan, aby w najbliższym czasie mieć u nas remaki Dead Space 2 i 3. Mimo to, jeśli będzie wystarczająco pozytywny odzew na ankietę, możemy uzyskać remake'i całej trylogii.

Chcielibyście zobaczyć remake Dead Space 2 i Dead Space 3?

Dead Space Remake

Powiązane teksty

0
Dead Space RemakeScore

Dead Space Remake

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Wróciliśmy do USG Ishimura, aby ponownie przeżyć kultową historię survival horroru, która umieściła Isaaca Clarke'a na mapie.Wczytywanie następnej zawartości