Polski
Gamereactor
wiadomości
Rainbow Six: Siege

Antagonista Rainbow Six: Siege staje się grywalny w dziewiątym roku gry

Deimos dołącza do walki jako atakujący.

HQ

Ponieważ największe wydarzenie e-sportowe Rainbow Six: Siege roku dobiegło końca w weekend, a było to Six Invitational 2024, Ubisoft wykorzystał to główne wydarzenie, aby po raz kolejny pochwalić się i ujawnić zawartość zaplanowaną na przyszły rok dla strzelanki.

Rok 9 rozpocznie się sezonem nazwanym Operation Deadly Omen. W tym sezonie pojawi się nowy atakujący, który jest również jednym z głównych antagonistów fabularnych gry. Deimos będzie grywalny, a jeśli chodzi o to, co wnosi do gry, jego gadżet Znak Śmierci może wskazać i śledzić pozycję Obrońcy, podczas gdy jego rewolwer Vendetta jest wyposażony w lunetę, która pozwala mu uderzać z dystansu.

Konkretnie, opis Deimosa przez Ubisoft jest następujący: "Deimos dołącza do atakujących jako operator z 2 punktami zdrowia i 2 prędkościami, uzbrojony w solidny karabin szturmowy AK-74M lub krzepką strzelbę M590A1. Jego bronią drugorzędną jest rewolwer.44 Vendetta, który ma jedyną w swoim rodzaju powiększoną lunetę. Jeden strzał z tej nowej broni otworzy dziurę wielkości ślimaka w zniszczalnej ścianie, a dwa strzały wystarczą, aby pokonać operatora. Będzie miał również granaty odłamkowe lub ładunki wyważające, które pomogą mu osiągnąć cel."

Spójrz na Deimosa w akcji poniżej.

HQ

Jeśli chodzi o to, co jeszcze jest planowane na Operation Deadly Omen, w tym sezonie operatorzy dzierżący tarcze otrzymają drobną modyfikację, dzięki czemu będą mogli teraz biegać z tarczami, aby przebijać się przez barykady, jak człowiek Kool-Aid. Poza tym prędkość celowania spada, animacja zjazdu na linie jest wygładzana, LKM-y mają łatwiejszy do opanowania odrzut, kolejka rankingowa jest dostosowywana, a także planowane są różne inne drobne poprawki i dodatki.

Rainbow Six: Siege

Powiązane teksty

0
Rainbow Six: SiegeScore

Rainbow Six: Siege

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Najlepsza strzelanka taktyczna Ubisoftu jest dostępna na nowej generacji konsol i wygląda lepiej niż na jakimkolwiek innym sprzęcie.Wczytywanie następnej zawartości