Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike 2

Apeks ogłasza plany zresetowania swojego zespołu Counter-Strike 2

Umieszczając aktualną całą drużynę na liście transferowej.

HQ

Zarząd organizacji e-sportowej Apeks wyraźnie nie jest zadowolony z ostatnich wyników swojej drużyny Counter-Strike 2 i miejsca, w którym obecnie działa na świecie, ponieważ poczyniono plany, aby skutecznie nacisnąć przycisk resetu i odbudować drużynę od zera.

Apeks ogłosił, że cała jego drużyna Counter-Strike 2 została umieszczona na liście transferowej, co oznacza, że drużyny mogą wskoczyć i złożyć ofertę za usługi każdego zawodnika lub trenera. O tym, dlaczego podjęto taką decyzję, dyrektor operacyjny Apeks, Anders Kjaer, dodaje:

Nie udało nam się stworzyć zespołu, który będzie w stanie grać na najwyższym poziomie i nie widzimy w nim przyszłości w takim stanie, w jakim wygląda teraz. Z tego powodu wystawienie całej drużyny na listę transferową jest trudną, ale konieczną decyzją. Pozostaniemy zaangażowani w budowanie drużyny CS, która może rywalizować z najlepszymi, a klub jest podekscytowany możliwościami, jakie stwarza ta przebudowa.

Powiedziano nam, że możemy spodziewać się częstych aktualizacji dotyczących transferów zawodników i innych wydarzeń w miarę postępu procesu przebudowy.

Counter-Strike 2

Powiązane teksty

Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...Wczytywanie następnej zawartości