Polski
Gamereactor
wiadomości
Apex Legends

Apex Legends' nadchodząca postać balistyczna ujawniona w krótkometrażowym filmie animowanym

Stara gwiazda powraca, aby uratować swojego syna, gdy sezon 17 rozpoczyna się 9 maja.

HQ

Respawn bardzo podekscytowało miliony graczy na całym świecie w zeszłym tygodniu, kiedy ogłosili, że dziś dostaniemy nowy animowany film krótkometrażowy Stories from the Outlands do Apex Legends i nie ukrywali faktu, że wprowadzi kolejną grywalną postać w grze. Okazuje się, że ta osoba nie jest tym, co nazwałbyś nowicjuszem.

Film nazywa się Encore, a to dlatego, że August "Ballistic" Brinkman jest byłym mistrzem prekursora Apex Games, Thunderdome. Opuścił zawody po stracie kolegi z drużyny i szwagra z powodu tego, co brzmi jak jego własny egoistyczny styl gry i pawia. To doprowadziło go do tego, że stał się tak samotny, że jego żona i syn zostawili go samego w jego wymyślnym miejscu... Do dziś i jego syn jest gotowy do udziału w igrzyskach. Nie pozwala na to Ballistic, więc dostajemy małą zapowiedź tego, co stary człowiek jest w stanie zrobić (sprawić, że broń wrogów ulegnie awarii), gdy włamuje się do biura przywódcy Syndykatu Torresa Silvy i oferuje mu umowę, której nie może odrzucić w zamian za pozostawienie młodego Nathaniela poza nim.

Spodziewajcie się dowiedzieć więcej o umiejętnościach Balistic i innych zmianach, gdy sezon 17, zwany Arsenalem, ujawni zwiastun o 16:00 BST / 17:00 CEST w środę i przygotujcie się na to, kiedy zabawa naprawdę rozpocznie się 9 maja.

HQ
Apex Legends

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości