Polski
Gamereactor
wiadomości
Aquaman and the Lost Kingdom

Aquaman and the Lost Kingdom oczekuje się, że utrzyma datę premiery

Ale wciąż jest szansa, że Diuna: Część II może zostać opóźniona.

HQ

Aquaman and the Lost Kingdom nadal będzie miał premierę 20 grudnia 2023 roku, ale inne filmy Warner Bros. mogą zostać opóźnione.

Ta wiadomość pochodzi z raportu Variety, w którym placówka twierdzi, że usłyszała oficjalne potwierdzenie, że data premiery Aquamana nie zostanie przesunięta. Wśród filmów, które mogą zostać opóźnione, Diuna: Część II jest prawdopodobnie największym nazwiskiem.

Warner Bros. rozważa opóźnienie tej premiery ze względu na fakt, że strajki SAG-AFTRA uniemożliwiłyby aktorom promowanie filmu. Biorąc pod uwagę, że Diuna: Część II ma gwiazdorską obsadę, z pewnością mogliby pomóc w jej promowaniu, ale jest już sporo oczekiwań wokół kontynuacji. Oczywiście można by to naprawić, gdyby studia zasiąść ze związkami zawodowymi z wyprzedzeniem, ale mówi się również, że wiele dużych firm w Hollywood ma nadzieję przeczekać strajki, aż aktorzy i scenarzyści zaczną tracić swoje domy.

Aquaman and the Lost Kingdom

Powiązane teksty

0
Aquaman and the Lost Kingdom

Aquaman and the Lost Kingdom

RECENZJA FILMU. Przez André Lamartine

Aquaman gubi się w Zaginionym Królestwie, sequelu, który tak naprawdę nie udaje się w niczym poza tym, że jest nudny i powoduje maksymalną irytację...Wczytywanie następnej zawartości