Polski
Gamereactor
wiadomości
Aquaman and the Lost Kingdom

Aquaman and the Lost Kingdom otrzymuje wcześniejszą datę wydania

Film ukaże się w ciągu tygodnia od kolejnego filmu Warner Bros.

HQ

Warner Bros. zdecydował się przesunąć datę premiery Aquamana i Zaginionego Królestwa o pięć dni, do 20 grudnia 2023 roku.

Film był wielokrotnie opóźniany i miał trafić do kin w Boże Narodzenie w zeszłym roku. Przynajmniej z tą nową datą premiery wydaje się, że opóźnienia się skończyły i nie będziesz musiał siedzieć w kinie w Boże Narodzenie 2023 r., A premiera filmu została przesunięta o pięć dni.

Aquaman i Zaginione Królestwo jest wiele oczekiwań, ponieważ jest to jeden z ostatnich filmów, który doprowadził umierającego DCEU do końca, zanim wizja Jamesa Gunna i Petera Safrana przejmie kontrolę. Istnieją pewne obawy, że może to być ostatni występ Jasona Mamoa jako Aquamana, ale aktor wcześniej powiedział, że jest dobrym przyjacielem Jamesa Gunna i wierzy, że będzie się trzymał.

Data premiery Aquamana przesuwa go teraz w ciągu tygodnia od kolejnego filmu Warner Bros. w Wonka, który ma się ukazać 15 grudnia. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy te dwa filmy zderzą się, czy też oba ich wyniki kasowe pozostaną silne w okresie świątecznym.

Dzięki, Collider.

Aquaman and the Lost Kingdom

Powiązane teksty

0
Aquaman and the Lost Kingdom

Aquaman and the Lost Kingdom

RECENZJA FILMU. Przez André Lamartine

Aquaman gubi się w Zaginionym Królestwie, sequelu, który tak naprawdę nie udaje się w niczym poza tym, że jest nudny i powoduje maksymalną irytację...Wczytywanie następnej zawartości