Polski
Gamereactor
wiadomości
Aquaman and the Lost Kingdom

Aquaman and the Lost Kingdom pełny zwiastun obiecany na czwartek

Tak, ten film wciąż wychodzi w tym roku. Nie, nie byłeś jedyną osobą, która o tym zapomniała.

HQ

Jeśli zapomnieliście, że Warner Bros. i DC zamierzały zakończyć rok 2023 zupełnie nowym filmem o Aquamanie, to nie martwcie się, my też. Tytani rozrywki byli ostatnio nieszczęśliwi w marketingu swoich filmów DC, z wyjątkiem The Flash, więc jeśli uważasz, że wśród trwających strajków w Hollywood, że następny Aquaman może zostać opóźniony do 2024 roku, my też, ale od tego czasu zostało to odłożone do łóżka, jako zwiastun Aquaman and the Lost Kingdom przybył i obiecał zarówno, że film ukaże się 20 grudnia, a pełny zwiastun zadebiutuje w czwartek.

W krótkim zwiastunie widzimy Jasona Momoa z powrotem jako Arthura Curry'ego / Aquamana, który staje w obliczu powracającego zagrożenia ze strony Black Manta, który chce rozerwać życie Aquamana na kawałki w zemście za śmierć ojca.

Ponieważ wiele mówiło się o tym, jak dużą rolę Amber Heard będzie miała w filmie od czasu bardzo publicznego procesu Depp kontra Heard, ten zwiastun, choć nadal wymienia aktorkę w swoim opisie, nie wydaje się pokazywać Mery Heard w znaczący sposób. Zobaczcie zwiastun poniżej.

HQ

Powiązane teksty

0
Aquaman and the Lost Kingdom

Aquaman and the Lost Kingdom

RECENZJA FILMU. Przez André Lamartine

Aquaman gubi się w Zaginionym Królestwie, sequelu, który tak naprawdę nie udaje się w niczym poza tym, że jest nudny i powoduje maksymalną irytację...Wczytywanie następnej zawartości