Polski
Gamereactor
wiadomości
Aquaman and the Lost Kingdom

Aquaman and the Lost Kingdom twierdził, że był koszmarem do sfilmowania

Zarzuty obejmują Jasona Momoa, który pojawił się pijany, a Elon Musk wkroczył, aby powstrzymać sceny Amber Heard przed wycięciem.

HQ

Jeśli miałeś nadzieję, że nadchodzący Aquaman and the Lost Kingdom będzie albo zbawienną łaską, albo pozytywnym pożegnaniem DC Extended Universe, to ostatnie zarzuty i roszczenia, które zostały zgłoszone przez Variety bez wątpienia sprawią, że będziesz zaniepokojony.

Ponieważ Variety opublikowało raport, który stwierdza, że kręcenie filmu było bardzo trudną sytuacją, a Jason Momoa rzekomo pojawił się na planie pijany i przebrał się za Johnny'ego Deppa, aby dostać się pod skórę Amber Heard, podczas gdy ona stanęła w obliczu własnych zarzutów przed jej masowym publicznym procesem przeciwko byłemu mężowi Deppowi.

Raport stwierdza następnie, że informatorzy i inni rzecznicy stwierdzili, że Momoa nie pojawił się, aby się upić, ani ubrać się za Deppa, ale raczej, jak to często robi Momoa, ubrany w "artystyczny styl".

Aby dodać do tego, Warner Bros. faktycznie chciał całkowicie wyciąć Heard z filmu po oryginalnym debiucie w 2018 roku z powodu braku chemii z obsadą, ale Elon Musk, były chłopak Heard, wkroczył i zagroził Warnerowi listem "spalonej ziemi", który obiecał "spalić dom", jeśli aktorka nie wróci na sequel.

Gdyby tego wszystkiego było mało, wspomina się, że film ma budżet w wysokości 215 milionów dolarów, co biorąc pod uwagę jego wysiłek marketingowy, był jak dotąd minimalny, prawdopodobnie oznacza, że film musi zarobić około 250 milionów dolarów w kasie, aby wyjść na zero. Ponieważ The Flash i Shazam! Fury of the Gods zgarnęli tylko 400 milionów dolarów w globalnym box office, może to być wyzwanie, nawet dla kontynuacji filmu zarabiającego miliard dolarów.

Aquaman and the Lost Kingdom zadebiutuje w kinach 20 grudnia 2023 roku.

Aquaman and the Lost Kingdom

Powiązane teksty

0
Aquaman and the Lost Kingdom

Aquaman and the Lost Kingdom

RECENZJA FILMU. Przez André Lamartine

Aquaman gubi się w Zaginionym Królestwie, sequelu, który tak naprawdę nie udaje się w niczym poza tym, że jest nudny i powoduje maksymalną irytację...Wczytywanie następnej zawartości