Polski
Gamereactor
wiadomości
Asterix & Obelix: Slap Them All 2

Asterix & Obelix wybiera się na zupełnie nową przygodę w grach wideo

Asterix & Obelix: Slap Them All 2 pojawi się w listopadzie dla prawie wszystkich głównych formatów.

HQ

Asterix & Obelix: Slap Them All z 2021 roku oferował naprawdę wierne i absolutnie oszałamiające spojrzenie na ukochany galijski duet René Goscinnego i Alberta Uderzo. Stał się dość popularny i, jak można się spodziewać, gwarantuje to kontynuację, która została właśnie ogłoszona.

Asterix & Obelix: Slap Them All 2 pozostanie wierny formule beat 'em up, a tym razem złoty emblemat rzymskiego legionu Lutetia Eagle został skradziony. Prowadzi to do przygody, która pozwala nam odwiedzić "zapomniane ruiny w mrocznym lesie, największy rzymski obóz w historii, a nawet Lutece".

Stéphane Longeard, dyrektor generalny Microids, powiedział o nowej przygodzie:

"Jesteśmy niezwykle dumni i zaszczyceni, że możemy kontynuować naszą uprzywilejowaną współpracę z Les Editions Albert René, która pozwala nam dalej odkrywać wszechświat Asteriksa i jego przyjaciół poprzez gry wideo i tworzenie figurek z Plastoy i Pixi. Zaufanie wydawcy do nas jest nieocenionym uznaniem dla pracy, którą wykonujemy od kilku lat. Jest to prawdziwe odzwierciedlenie naszego zaangażowania w zachowanie integralności i ducha Asterix i nie możemy się doczekać, aby nadal oferować graczom wyjątkowe wrażenia w tym ukochanym wszechświecie. Zespoły Microids i nasze studia starają się tworzyć tytuły wierne oryginalnemu uniwersum stworzonemu przez Alberta Uderzo i René Goscinnego, oferując graczom zabawę i rozrywkę. Z niecierpliwością czekamy na więcej informacji na temat gier Asteriks, które planujemy rozwijać w nadchodzących latach.

Asterix & Obelix: Slap Them All 2 pojawi się w listopadzie na PC, PlayStation, Switch i Xbox. Poniżej znajdują się pierwsze screeny z tej nowej przygody.

Asterix & Obelix: Slap Them All 2
Asterix & Obelix: Slap Them All 2
Asterix & Obelix: Slap Them All 2

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości