Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
lifestyle

Aston Martin DB6 został przekształcony w pojazd elektryczny

Kultowy samochód otrzymał nowoczesną aktualizację od ekspertów EV w Lunaz.

HQ

Aston Martin stworzył kilka naprawdę kultowych samochodów w swojej historii. Od DB5 Jamesa Bonda po bardziej nowoczesną linię Vantage, a nawet samochód drogowy Formuły 1 znany jako Valkyrie, brytyjska marka samochodów sportowych dała nam kilka niezwykłych ofert. Ale Aston Martin nie znajduje się w czołówce przestrzeni pojazdów elektrycznych i pozostaje w tyle za innymi tytanami motoryzacji w tej przestrzeni.

Na szczęście eksperci EV w Lunaz są w stanie pomóc AM w tej dziedzinie i rozpoczęli ten proces, w pełni przekształcając piękny DB6 w całkowicie elektryczny samochód. Według strony internetowej firmy, powiedziano nam, że proces przekształcania samochodu w EV obejmuje "wyczerpujący proces renowacji i przeprojektowania bez metalu, aby zapewnić, że samochód stanowi doskonały przykład zelektryfikowanego klasyka".

Co więcej, samochód zostanie skrupulatnie zważony i przebudowany, aby zapewnić jego wyważenie i proporcje w całym nadwoziu, a samochód otrzyma nawet całkowicie odnowione wnętrze. Lunaz dąży nawet do tego, aby cały proces EV był ograniczony pod względem odpadów i wpływu na środowisko.

"Aston Martin DB6 spełnił obietnicę prawdziwie pobłażliwego kontynentalnego tournée. To dziedzictwo, któremu nie mogliśmy się oprzeć, tworząc najbardziej kuszący samochód elektryczny na świecie "- powiedziała Jen Holloway, dyrektor ds. Projektowania w Lunaz.

To jest reklama:

Nie wspomniano o tym, kiedy po raz pierwszy zobaczymy wersję EV DB6 na drogach, ale Lunaz zauważył, że większość osób zainteresowanych wersją EV pochodzi z Miami w USA, a około 30% zamówień pochodzi z tego obszaru.

Aston Martin DB6 został przekształcony w pojazd elektryczny
Lunaz


Wczytywanie następnej zawartości