Polski
Gamereactor
esport
Rainbow Six: Siege

Astralis opuszcza Rainbow Six Siege

Zespół wyjeżdża na wysokim poziomie, po zajęciu czwartego miejsca w Six Invitational.

HQ

Duńska organizacja e-sportowa Astralis ogłosiła, że będzie najnowszą dużą drużyną e-sportową, która wyjdzie z konkurencyjnej przestrzeni Rainbow Six: Siege. Jak podano w poście na blogu, Astralis opuści tor z powodu zmian w umowie ligowej, która, jak stwierdził Astralis, "znacznie się pogorszyła" i nie promuje odpowiednich warunków do "prowadzenia zdrowej organizacji zespołu w Rainbow 6".

Mówiąc o opuszczeniu sceny, dyrektor generalny Astralis, Anders Hørsholt, dodał:

"Weszliśmy w Rainbow 6 i Ligę Północnoamerykańską z wysokimi ambicjami i najlepszymi intencjami, a nasza amerykańska organizacja zrobiła wszystko, co w ludzkiej mocy, aby sprostać tym ambicjom. Jednak pomimo oddanych i niezwykle lojalnych wysiłków wszystkich zaangażowanych, rozwój i brak perspektyw w lidze niestety uniemożliwiają nam kontynuowanie gry.

"To było naprawdę niesamowite poczuć pasję do gry wśród fanów i wszystkich zaangażowanych, a my obróciliśmy każdy kamień, aby znaleźć sposób na kontynuowanie działalności. Obejmuje to otwarty i konstruktywny dialog z Ubisoftem, podczas którego wszystkie strony szukały możliwych sposobów na postęp.

Doceniamy wszystkie wysiłki, ale niestety nie znaleźliśmy rozwiązania, w którym moglibyśmy kontynuować działalność, spełniając jednocześnie nasze zobowiązania i standardy dotyczące warunków pracy naszych pracowników i zawodników.

Stało się to po tym, jak Astralis wywarł poważny wpływ na Six Invitational 2023, a drużynie udało się zakończyć turniej na czwartym miejscu w klasyfikacji generalnej.

Rainbow Six: Siege

Powiązane teksty

0
Rainbow Six: SiegeScore

Rainbow Six: Siege

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Najlepsza strzelanka taktyczna Ubisoftu jest dostępna na nowej generacji konsol i wygląda lepiej niż na jakimkolwiek innym sprzęcie.Wczytywanie następnej zawartości