Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike: Global Offensive

Astralis podpisze kontrakt z nową kobiecą drużyną CS:GO tego lata

Obecny skład jest w większości publikowany.

HQ

Duńska organizacja e-sportowa, Astralis, ogłosiła, że wprowadza poważne zmiany w swojej kobiecej drużynie Counter-Strike: Global Offensive i zwolni wszystkich swoich obecnych członków z wyjątkiem kapitan zespołu Aurory "aurory" Lyngdal.

Jeśli chodzi o to, dlaczego Astralis to robi, zespół ogłosił, że odbudowuje się wokół zespołu młodych talentów, których "ostatecznym celem jest bycie częścią światowej elity".

Mówiąc o decyzji, dyrektor sportowy Astralis, Kasper Hvidt, powiedział: "Przedstawimy zespół, który oprócz kapitana zespołu Aurory Lyngdal będzie składał się z młodych, utalentowanych duńskich graczy z wielkim potencjałem i chęcią bycia częścią Astralis ze wszystkim, co się z tym wiąże. Celem jest stworzenie zespołu, który może konkurować na najwyższym poziomie w nadchodzących latach. Na razie skupiamy się na zebraniu drużyny, która wraz z trenerem i organizacją może budować na kulturze Astralis, która jest czymś więcej niż tylko graniem i wygrywaniem meczów.

Jeśli chodzi o to, kiedy ten zespół zostanie zaprezentowany, powiedziano nam, że Astralis zaprezentuje go latem, aby mógł rywalizować w Impact League w sierpniu.

Counter-Strike: Global Offensive

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości