Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike: Global Offensive

Astralis posadził na ławce trenerów CS:GO

I obiecał dalsze zmiany w organizacji.

HQ

Dopiero wczoraj informowaliśmy o tym, że k0nfig odejdzie od konkurencyjnego Counter-Strike: Global Offensive i Astralis po incydencie na Malcie, w którym zawodowy został ciężko ranny. Od czasu tego ogłoszenia duńska organizacja e-sportowa postanowiła wprowadzić dalsze zmiany w swoim zespole CS:GO.

Mianowicie pojawia się to w ławce trenera pierwszej drużyny, Martina "trace" Heldta. Stało się tak, ponieważ wyniki "nie spełniły naszych oczekiwań" , jak to ujął Astralis. Będzie to trener talentów Peter "casle" Toftbo Ardenskjold, który przejmie stanowisko głównego trenera zespołu, podczas gdy zespół znajdzie pełnoetatowego zastępcę.

To nie jedyna zmiana, która będzie miała miejsce, ponieważ zespół obiecał dalsze zmiany w zespole w przyszłości.

Jak zauważył dyrektor generalny Anders Hørsholt: "W Astralis przez wiele lat budowaliśmy solidne podstawy dla naszego zespołu i biznesu, ale budując silny biznes, w ogóle nie spełniliśmy naszych własnych oczekiwań w zakresie wyników w dywizji Counter-Strike".

będziemy pracować nad modernizacją i rozwojem organizacji wokół zespołu Counter-Strike, gdzie nasz dyrektor sportowy będzie przyglądał się wszystkim obecnym i potencjalnie nowym rolom oraz potrzebnym ulepszeniom w zespole i wokół niego. "

Hørsholt podsumowuje: "Postawiliśmy poprzeczkę niewiarygodnie wysoko dzięki temu, co osiągnęliśmy w latach 2018-19. Nikt nigdy nie osiągnie tego poziomu dominacji, ale to nie zmienia zadania: musimy przywrócić jasność w sposobie, w jaki robimy rzeczy, i musimy wrócić do pozycji, w której walczymy o tytuły i najwyższe pozycje. Nie stanie się to z dnia na dzień, ale prace się rozpoczęły".

Counter-Strike: Global Offensive
Photo: Astralis

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości