Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike: Global Offensive

Astralis rozstaje się z Kasperem Hvidtem i Hundenem

Po sześciu latach zespół i profesjonaliści e-sportowi zmierzają w różnych kierunkach.

HQ

Astralis naprawdę walczył o to, aby być zespołem, którym kiedyś był w przestrzeni Counter-Strike: Global Offensive, ponieważ duńska organizacja była kiedyś składem do pokonania, a teraz walczy o zakwalifikowanie się do dużych wydarzeń. Mając na uwadze ten spadek jakości, Astralis ogłosił serię poważnych zmian w kadrze zarządzającej.

Zarówno Kasper Hvidt (który był częścią zespołu przez ostatnie sześć lat), jak i Nikolaj "HUNDEN" Petersen (który dołączył zaledwie sześć miesięcy temu) zostali zwolnieni przez Astralis, a zespół dodał, że zastępstwo dla obu osób zostanie ogłoszone "natychmiast po wprowadzeniu ról". "Nigdy nie jest łatwo pożegnać się z bardzo wykwalifikowanym i kompetentnym kolegą, ale nadszedł czas, abyśmy spróbowali czegoś nowego" – powiedział Anders Hørsholt, dyrektor generalny Astralis.

"Kasper jest niemal instytucją, nie tylko w Astralis, ale w profesjonalnym e-sporcie. Jego pomysły na temat podejścia do profesjonalnej kultury wydajności zdecydowanie miały wpływ na historyczne wyniki i wyniki zespołów, a dziś wiele metod to niemal standardy branżowe.

Hørsholt podsumował: "Chciałbym również podziękować Nicolaiowi za jego czas spędzony tutaj. Nie trwało to tak długo, jak się spodziewaliśmy, ale kontynuując naszą dalszą pracę, potrzebujemy innego profilu, aby wspierać głównego trenera.

Jeśli chodzi o to, kto przyjdzie jako zastępstwo dla dwóch osób, to dopiero się okaże.

Counter-Strike: Global Offensive
Photo: Astralis

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości