Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike: Global Offensive

Astralis rozstaje się z Kristou

Po ostatnich innych zmianach w dywizji CS:GO duńskiej drużyny e-sportowej.

HQ

Astralis stanęło w obliczu ogromnej bitwy o powrót na swoje miejsce na szczycie Counter-Strike: Global Offensive. Od czasu wygrania BLAST Pro Series: Global Final w 2019 roku, zespół nie zdołał zrobić większego wyłomu w konkurencyjnym świecie CS, a w związku z tym widzieliśmy, że duński zespół dokonał wszelkiego rodzaju zmian w składzie i ruchów. Dziś jest podobnie.

Po rozstaniu z Kasperem Hvidtem i Hundenem w zeszłym tygodniu, a następnie posadzeniu Andreasa "Xyp9x" Højsletha i Lukasa "gla1ve" Rossandera, przesunięciu Alexandra "Altekza" Givskova z powrotem do drużyny akademii, podpisaniu kontraktu z Victorem "Staehrem" Staehrem z Sprout i wreszcie promowaniu Johannesa "b0RUP" Borupa i Mathiasa "R0nic" Pinholta z listy akademii, Astralis ma jeszcze jeden ruch do wykonania.

Zespół postanowił rozstać się z Kristofferem "Kristou" Aamanda. Zespół stwierdził, że Kristou "konsekwentnie wykazywał wysoki profesjonalizm i zaangażowanie, znacząco przyczyniając się do ostatnich osiągnięć zespołu".

Jeśli chodzi o to, dokąd zmierza Kristou, pozostaje to niejasne.

Counter-Strike: Global Offensive

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości