Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike: Global Offensive

Astralis rozwiązało kontrakt k0nfig

Profesjonalista CS:GO był ostatnio zaangażowany w walkę, która wydawała się być przyczyną wypowiedzenia.

HQ

Duńska organizacja e-sportowa Astralis ogłosiła, że rozwiązała kontrakt z Kristianem "k0nfigiem" Wienecke. Jak zauważono w poście na blogu, mówi się, że k0nfig "przechodzi przez trudny czas z problemami, których nie chce omawiać publicznie" i że "wpływa to na jego zdolność do wnoszenia wkładu do zespołu", jak stwierdził dyrektor sportowy Astralis, Kasper Hvidt.

Od tego czasu K0nfig zabrał głos na Twitterze , aby porozmawiać o tym, co się stało i ujawnił, że był zaangażowany w walkę na Malcie, gdzie złamał nogę i zranił różne inne części ciała.

W poście z k0nfig, specjalista Counter-Strike: Global Offensive mówił o tym, jak od czasu tego incydentu, w którym trafił do szpitala, doświadczył nocnych lęków i odczuwał rozdzierający ból z powodu operacji, która miała miejsce w celu skorygowania złamanej nogi i uszkodzonej stopy.

Jeśli chodzi o to, co dalej z k0nfig, wspomniał również, że spotyka się z psychologiem, aby pomóc poprawić swoje zdrowie psychiczne i zamierza "zrobić to, co jest potrzebne, aby stać się boskim graczem counterstrike, o którym wiem, że mogę być".

Counter-Strike: Global Offensive

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości