esport
Call of Duty: Modern Warfare II
Atlanta Faze podpisuje Drazah
Była gwiazda Los Angeles Thieves dołącza do nowego zespołu CDL.
HQ
Podczas gdy Overwatch League wydaje się być w absolutnym zamieszaniu i potencjalnie na ostatnich nogach, Call of Duty League (druga z dwóch Activision Blizzard lig franczyzowych) wydaje się radzić sobie znacznie lepiej.
Po zakończeniu sezonu 2023 zespoły chcą podpisać kontrakty i odbudować się przed sezonem 2024, który bez wątpienia rozpocznie się pod koniec roku. Na tym froncie Atlanta Faze ogłosił teraz, że była gwiazda Los Angeles Thieves i mistrz CDL 2022, Zack "Drazah" Jordan, dołączył do ich zespołu.
Drazah dołącza do Chrisa "Simpa" Lehra, McArthura "Cellium" Jovela i Tylera "aBeZy" Pharrisa w wyjściowym zespole w celu zapewnienia Faze drugiego mistrzostwa CDL w sezonie 2024.








