Polski
Gamereactor
wiadomości
Baldur's Gate III

Baldur's Gate III obsługa modów prawdopodobnie będzie ostatnią dużą aktualizacją

Wyląduje nieco ponad rok po uruchomieniu Baldur's Gate III.

HQ

Kiedy Baldur's Gate III został wydany i wydawało się, że fani gatunku RPG tęsknili, natychmiast pojawiły się głosy o sequelu lub czymś w rodzaju rozszerzenia DLC. Jednak Larian zszokował wiele osób, gdy studio ogłosiło, że zamiast tego będzie pracować nad całkowicie nowymi grami i pozostawi Baldur's Gate III w tyle.

Dyrektor generalny Larian Studios, Swen Vincke, uważa, że we wrześniu tego roku, kiedy pojawi się siódma duża łatka do gry, a gracze będą mogli tworzyć własne mody za pomocą oficjalnych narzędzi, jest to moment przekazania Baldur's Gate III.

"Pracujemy nad naszym nowym produktem, jesteśmy bardzo podekscytowani nowymi grami" – powiedział podczas gali BAFTA An Evening With Baldur's Gate III (dzięki, Eurogamer). "Jesteśmy też kreatywnymi duchami, nie chcemy ciągle robić tego samego, naprawdę chcemy iść do przodu i robić nowe rzeczy".

Nie jesteśmy pewni, kiedy zobaczymy następną grę Larian, ale wiemy, że pracują nad dwoma dużymi tytułami, z których następny również pojawi się we wczesnym dostępie, podobnie jak Baldur's Gate III.

Co chcesz zobaczyć w następnej kolejności od Larian?

Baldur's Gate III

Powiązane teksty

Baldur's Gate III na PS5Score

Baldur's Gate III na PS5

RECENZJA. Przez Toni Turren

Pomimo faktu, że w Baldur's Gate 3 są małe błędy, wychodzi jako jedna z najlepszych premier w 2023 roku, choć są pewne wolne części w porównaniu do wersji na PC. Najważniejsze jest, aby zrozumieć, że ta gra jest turowa, więc znacznie różni się od wydania z 2004 roku.

Baldur's Gate 3Score

Baldur's Gate 3

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrik spakował swój zestaw przetrwania, aby poradzić sobie z długim powrotem na Wybrzeże Mieczy i sprawdzić, czy trzecie Wrota Baldura mają sens zakończyć lato z...Wczytywanie następnej zawartości