Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Bandai Namco daje Elden Ring fanom szansę na wygranie 10 stóp Messmera Palownika

A tutaj myślałem, że będę walczył z 18 calami Venoma.

HQ

Kiedy po raz pierwszy ujawniono rozszerzenie Shadow of the Erdtree, wszyscy byliśmy zaskoczeni słodką statuetką Messmera Palownika, która była dołączona do edycji kolekcjonerskiej rozszerzenia. Teraz, aby fani jeszcze bardziej tęsknili za Messmerem, Bandai Namco daje ludziom szansę na wygranie jego naturalnej wielkości posągu.

W ogromnym konkursie fani zostaną poproszeni o stworzenie własnego filmu z okazji Elden Ring. Może to być zwiastun, film akcji, komedia lub coś zupełnie innego. Ale jeśli chcesz wygrać Messmera, będziesz musiał zrobić zwiastun z najwyższej półki. Jest tylko jeden z nich do wzięcia.

Ramię Malenii zostanie przyznane zwycięzcom w kategoriach Najlepsza Narracja, Najlepsza Akcja i Najlepsza Reżyseria, a Hełm Messmera zostanie przyznany zwycięzcom w kategoriach: Najlepsza Komedia, Najlepsze Wykorzystanie Dźwięku, Najlepszy Projekt Zbroi i Najbardziej Oryginalne Użycie Elden Ring.

Z pełną listą zasad konkursu można zapoznać się tutaj.

Elden Ring

Powiązane teksty

0
Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.



Wczytywanie następnej zawartości