Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Lego Batman 3: Beyond Gotham

Batman dostaje ogromną jaskinię Lego Batcave

Zawiera złoczyńców, tajemnice, pojazdy, fajne gadżety i Alfreda Pennywortha.

HQ

Minęło sporo czasu, odkąd dostaliśmy nową grę lub film o Lego Batman, ale na szczęście DC i Lego nie zapomnieli o tej uroczej wersji Dark Knight. Dlatego ogłosili teraz zestaw Lego o nazwie The Batcave, który zawiera prawie wszystko, czego fan Batmana mógłby kiedykolwiek chcieć z projektem opartym na filmie Batman Returns.

Obejmuje to kilka postaci opartych na Bruce'u Wayne'u, Albercie Pennyworthie i kilku psotnych złoczyńcach (w tym Catwoman). Jaskinia ma mnóstwo tajemnic, Batmobil i oczywiście gadżety i Batsuit gotowy do akcji - wszystko zbudowane w gigantycznym pudełku z motywem Batmana.

Sprawdź krótki film w tweecie poniżej, aby zaprezentować ten ogromny duży zestaw 3981 elementów, który można zamówić w przedsprzedaży tutaj za marne 399,99 USD (z wydaniem 8 czerwca).

Lego Batman 3: Beyond Gotham
Lego Batman 3: Beyond Gotham

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości