Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Battlefield 2042

Battlefield 2042 jest bezpłatny na Steam do czwartku

Koniecznie obejrzyjcie grę, aby zobaczyć, jak najnowszy sezon rozszerzył tytuł.

HQ

EA i DICE pracują nad ulepszeniem Battlefield 2042 po rozczarowującej i krytykowanej premierze, a w duchu tych starań deweloper rozpoczyna czwarty sezon wsparcia po premierze.

Niedawno pojawił się i znany jako Season 4: Eleventh Hour, w tym sezonie powraca system Class serii, zawiera przeróbkę mapy Breakaway, a wszystko to oprócz kilku innych gadżetów, takich jak dodatkowa broń. Ale mając na uwadze całą tę nową zawartość, EA ułatwiło graczom PC zanurzenie się i sprawdzenie gry przez chwilę.

Ponieważ na Steam Battlefield 2042 jest obecnie darmowy do grania w całości i pozostanie taki do 16 marca (czwartek). Aby dodać do tego, na Steam gra jest do 70% taniej, co oznacza, że jeśli podoba ci się to, co widzisz, możesz złapać pełną grę za ułamek jej zwykłej ceny.

Czy będziecie sprawdzać nowy sezon Battlefield 2042?

Battlefield 2042

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości