Polski
Gamereactor
wiadomości
Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon

Bayonetta Origins nie będzie dla fanów gier akcji

Seria zmierza w nowym kierunku.

HQ

PlatinumGames wydało nowe oświadczenie na temat Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon, omawiając w jaki sposób nadchodzący tytuł będzie się różnił od poprzednich przygód Umbra Witch.

Ogłoszona na The Game Awards 2022, ze stylizowaną grafiką, Bayonetta Origins wyglądała już tak, jakby oferowała coś innego niż rozgrywka hack-and-slash z poprzednich gier. Teraz reżyser nadzorujący Hideki Kamiya zdradził więcej na temat rozgrywki i fabuły nadchodzącego tytułu.

Z oświadczenia Kamiyi jasno wynika, że ci, którzy nie są zaznajomieni z Bayonettą, nie muszą obawiać się wkroczenia w to nowe doświadczenie. Kamiya twierdzi, że Bayonetta Origins będzie świetną grą dla tych, którzy "mogą nie czuć się komfortowo z grami akcji... lub nawet gracze, którzy nie są zaznajomieni z serią Bayonetta. "

Kamiya zdradził również, że w tej grze pojawi się drugorzędny bohater w postaci demona Cheshire. Cheshire i młodsza wersja Bayonetty Cerezy wspólnie przeprowadzą graczy przez dziwną przygodę, gdy Bayonetta Origins zostanie wydana.

HQ
Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości