Polski
Gamereactor
wiadomości
Monster Hunter Now

Będziesz potrzebował przyjaciół w Monster Hunter Now, aby zapolować na Starsze Smoki

Nowy sezon 2 dodaje kilka funkcji kooperacyjnych, dzięki którym gracze mogą polować na to i dwa nowe typy potworów, które pojawią się w grze mobilnej.

HQ

Monster Hunter Now to obecne przedsięwzięcie Capcom i Niantic w zakresie fenomenu gier w rzeczywistości rozszerzonej na urządzenia mobilne. Połączenie twórców Pokémon Go z właścicielami i twórcami Monster Hunter wywołało globalny fenomen, który w październiku ubiegłego roku miał już ponad 10 milionów użytkowników. Teraz, gdy seria ma się znacznie rozwinąć również na PC i konsolach, wraz z ogłoszeniem premiery Monster Hunter: Wilds w 2025 roku, rozmawialiśmy z ludźmi z Niantic podczas SGF 2024 o nadchodzącym sezonie gry mobilnej i jej pozycji jako powiązania społecznościowego.

HQ

Nowy sezon 2, który już się rozpoczął, nazywa się "Hunting Together" i eksploruje właśnie to - wychodzenie i granie Monster Hunter Now z innymi ludźmi w okolicy, branie udziału w tych samych rajdach i dzielenie się łupami, powiedzieli nam Dan Inamoto i Mark Van Lommel z Niantic.

"Wcześniej trzeba było być blisko innych graczy, aby polować w trybie wieloosobowym w Huntathonie. Teraz mamy matchmaking, który odbywa się bez względu na to, gdzie jesteś, bez względu na to, kto jest wokół ciebie. Możesz mieć pewność, że wypełnisz całe lobby, aby wziąć udział w czteroosobowym Huntathonie, aby pokonać jedne z najtrudniejszych potworów w grze.

Jednym z tych straszliwych nowych potworów będzie oczywiście Starszy Smok Kshala Daura, który będzie miał ekskluzywne lokalne wydarzenie kooperacyjne Raid. "Kshala Daura, która jest Starszym Smokiem, po raz pierwszy wprowadzamy Starszego Smoka. Będzie się pojawiał w tych specjalnych miejscach, które są poza boiskiem".

— Nazywają się Przechwyty Starszego Smoka i spotkasz je w tych miejscach.

Oczywiście te nowe funkcje z pewnością pomogą jeszcze bardziej zwiększyć liczbę graczy, którzy wypróbują Monster Hunter Now w nadchodzących miesiącach. Pamiętaj, że możesz już grać w nią na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android za darmo.

Powiązane teksty

Monster Hunter NowScore

Monster Hunter Now

RECENZJA. Przez Conny Andersson

Rozjaśniliśmy nasze codzienne spacery po lesie dzięki najnowszej próbie Niantic, aby powtórzyć sukces Pokémon Go.Wczytywanie następnej zawartości