Polski
Gamereactor
wiadomości
Spider-Man: Beyond the Spider-Verse

Beyond the Spider-Verse otrzymuje aktualizację daty premiery

Nie mamy nowej daty, ale Christopher Miller i Phil Lord rozmawiali o tym, kiedy zobaczymy film.

HQ

Fani byli załamani, gdy zobaczyli, że Spider-Man: Beyond the Spider-Verse został opóźniony na czas nieokreślony kilka tygodni temu. Teraz Phil Lord i Christopher Miller przekazali nam aktualizację zakończenia animowanej trylogii Milesa Moralesa.

W rozmowie z Digital Spy, promującym swój nowy film Strays, producenci i scenarzyści Spider-Man: Across the Spider-Verse nie mogli podać nam nowej daty. Zamiast tego, poproszony o aktualizację, Lord powiedział: "Te rozmowy są na szczęście powyżej naszej pensji, ale mogę powiedzieć, że już ciężko nad tym pracujemy i poświęcimy trochę czasu, aby uczynić go wspaniałym".

Miller dodał następnie: "To, co staramy się osiągnąć w filmie, to sprawić, by był najbardziej satysfakcjonującym zakończeniem historii, niż może być, i zabrać go do miejsc, w których wcześniej nie byłeś. I spraw, żebyś się śmiał i płakał, wiwatował i myślał".

Po doniesieniach o przepracowaniu animatorów w najnowszym filmie, miejmy nadzieję, że da im to czas na wyprodukowanie doskonałego filmu przy zachowaniu równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Być może brzmi to zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe. W końcu mówimy o Hollywood.

Spider-Man: Beyond the Spider-Verse
Photo: IMDb

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości