Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
esport
League of Legends

Bilety na London League of Legends Mid-Season Invitational trafią do sprzedaży za kilka tygodni

Pamiętaj, aby zgłosić swoje zainteresowanie wielkim turniejem, który odbędzie się w Queen Elizabeth Olympic Park w maju.

HQ

Riot Games wprowadzi konkurencyjny League of Legends do Wielkiej Brytanii za kilka miesięcy, kiedy 2023 Mid-Season Invitational odbędzie się w Queen Elizabeth Olympic Park w Londynie w maju. W turnieju wezmą udział najlepsze drużyny z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, które pod koniec 2023 roku będą walczyć o miejsce w World Championship.

Ponieważ turniej zbliża się coraz bardziej, Riot Games ogłosił teraz, kiedy bilety na wydarzenie trafią do sprzedaży i ujawnił, że będą one dostępne za kilka tygodni.

W szczególności powiedziano nam, że 23 lutego o 10:00 GMT / 11:00 CET bilety będą dostępne do zakupu, a bilety będą miały wartość od 24 do 94 £.

Jeśli chodzi o harmonogram MSI 2023, w dniach 2-7 maja odbędzie się Play-In Stage, 16-20 maja Bracket Stage, a 21 maja Final.

Czy weźmiesz udział w turnieju w Londynie?

League of Legends

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości