Polski
Gamereactor
wiadomości
Bioshock: The Collection

Bioshock: The Collection prawdopodobnie trafi na Switcha

HQ

Chociaż od dawna nie przeżyliśmy nowej przygody w świecie Bioshocka, w 2016 roku doczekaliśmy się specjalnej kolekcji serii na PC, PlayStation 4 i Xboksie One, zatytułowanej, a jakże, Bioshock: The Collection. Wydanie zawierało oryginalną grę, Bioshock 2 i Bioshock Infinite w rozszerzonych edycjach ze wszystkimi DLC. Brakowało jedynie trybu wieloosobowego w Bioshocku 2, co rozczarowało fanów multuplayera.

Tymczasem zdaje się, że 2K Games chce wykorzystać jeszcze falę popularności Nintendo Switch, ponownie wydając wspomnianą kolekcję na nowej platformie. Dowiedzieliśmy się o tym dzięki tajwańskiemu odpowiednikowi PEGI, który sklasyfikował wydanie.

Zwykle takie przypadki oznaczają, że niedługo powinno nastąpić oficjalne ogłoszenie, więc spodziewajcie się, że 2K wkrótce ujawni coś na swoich kanałach społecznościowych. Nawiasem mówiąc, nie jest to jedyna rzecz związana z Bioshockiem. W zeszłym roku dowiedzieliśmy się, że kontynuacja serii znajduje się już w fazie produkcji. Mamy nadzieję, że zagramy w sequel prędzej niż później.

Bioshock: The Collection

Dzięki, Destructoid.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości