Polski
Gamereactor
wiadomości
Anthem

BioWare opublikowało szczegółowy film ukazujący postępy w pracach nad Anthemem

Sprzęt, statystyki i nagrody, o wszystkim dowiemy się z długiego wideo.

HQ

BioWare udostępniło potwórkę z livestreamu twórców z nadchodzącego tytułu studia. Podczas transmisji główny producent Anthema, Ben Irving, oraz producent rozgrywki, Darrin McPherson, skontentrowali się na łupach, narzędziach i postępach, wszystkich istotnych elementach świata kooperacyjnej strzelanki. Na początku dowiemy się o obciążeniu, używanym sprzęcie oraz systemie levelowania, a także współczynniku rzadkości przedmiotów. Zasadniczo jest to wprowadzenie do gry, jako że twórcy skupiają się głównie na szczegółowym objaśnieniu menu i konfiguracji (ilość opcji potrafi przytłoczyć). Jednym z kluczowych zagadnień jest działanie ataków żywiołów, a dokładniej to, jak działają statystyki rządzące tymi zdolnościami.

Pod koniec sesji twórcy zaprezentowali nieco akcji, aby pokazać niektóre z opisywanych umiejętności i wyjaśnić, jak działają one w praktyce, w samej grze.

HQ

Anthem zadebiutuje 22 lutego przyszłego roku na PC, PS4 i Xboksie One, a od 25 stycznia osoby, które zamówiły grę w przedsprzedaży lub posiadają subskrypcję usługi EA Access czy Origin Access, będą mogły przedpremierowo wypróbować specjalną wersję demonastracyjną.

Powiązane teksty

0
Anthem Next oficjalnie anulowany

Anthem Next oficjalnie anulowany

WIADOMOŚĆ. Przez Aleksandra Olszar

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że cały los Anthema wisi na włosku. Wydawca gry, EA, planował wtedy zebranie, podczas którego miał zdecydować, czy poświęci więcej...Wczytywanie następnej zawartości