Polski
Gamereactor
esport
Rainbow Six: Siege

BLAST banuje gracza Rainbow Six: Siege do końca sezonu 2024 za utrudnianie śledztwa w sprawie oszustw

Zakaz będzie obowiązywał do końca Six Invitational 2025.

HQ

BLAST ogłosił, że zbanował niemieckiego profesjonalnego gracza Rainbow Six: Siege za utrudnianie śledztwa w sprawie oszustwa. Maurice "AceeZ" Erkelenz otrzymał długi zakaz, który trwa około 18 miesięcy i do końca sezonu 2024, który kończy się Six Invitational 2025 pod koniec lutego 2025 roku.

Mówiąc o decyzji o zakazie AceeZ, BLAST stwierdził: "17 października 2023 r. stwierdzono, że Maurice "AceeZ" Erkelenz podjął działania mające na celu utrudnienie dochodzenia w sprawie domniemanego oszustwa, które jest bezpośrednim naruszeniem BLAST R6 Global Rulebook.

"Zgodnie z globalnym regulaminem BLAST R6, gracz został natychmiast zawieszony do końca sezonu 2024, po ostatnim dniu Six Invitational 2025. Zawieszenie rozgrywek dotyczy wszystkich turniejów BLAST R6 oraz turniejów Rainbow Six Siege poza sezonem organizowanych przez Ubisoft i/lub BLAST."

AceeZ nie wydał oświadczenia w odpowiedzi na tę decyzję.

Rainbow Six: Siege

Powiązane teksty

0
Rainbow Six: SiegeScore

Rainbow Six: Siege

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Najlepsza strzelanka taktyczna Ubisoftu jest dostępna na nowej generacji konsol i wygląda lepiej niż na jakimkolwiek innym sprzęcie.Wczytywanie następnej zawartości