Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike: Global Offensive

BLAST podpisał umowę partnerską z platformą bukmacherską Unikrn

W ramach wieloletniej umowy Unikrn zostanie nazwany globalnym partnerem BLAST.

HQ

BLAST rozszerzył swoją listę partnerów, dodając do swoich szeregów platformę zakładów e-sportowych i gier Unikrn. Jak zauważono w poście na blogu, powiedziano nam, że jest to wieloletnia umowa, w ramach której Unikrn zostanie nazwany globalnym partnerem BLAST, a także zobaczy parę współpracującą przy szeregu aktywacji i prezentów, a także zobaczą branding Unikrn w serii BLAST Premier i na zbliżającym się BLAST.tv Paris Major.

"Cieszymy się, że możemy powitać na pokładzie unikrn jako naszego najnowszego globalnego partnera. Ich dopasowana oferta e-sportów i gier oznacza, że fani serii turniejów BLAST.tv Paris Major i BLAST Premier mają bezpieczną i dedykowaną platformę zakładów. Rok 2023 jest ekscytujący dla BLAST z większą liczbą wydarzeń niż kiedykolwiek wcześniej i cieszymy się, że unikrn dołącza do nas w tej doniosłej podróży "- powiedział Oliver Clarke, dyrektor handlowy w BLAST.

W tej chwili nie ma wzmianki o żadnych finansach związanych z transakcją, ale powiedziano nam, że integracja Unikrn na kanałach BLAST zostanie zbadana bardziej dogłębnie, gdy zbliżymy się do Paris Major.

Counter-Strike: Global Offensive

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości