Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike: Global Offensive

BLAST Premier World Finals, które odbędą się w Abu Zabi w grudniu tego roku

Odbędzie się na Etihad Arena w mieście.

HQ

BLAST Premier oficjalnie ogłosił , że Światowe Finały tego sezonu odbędą się w Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w grudniu tego roku. Turniej odbędzie się w dniach 14-18 grudnia w Etihad Arena na wyspie Yas w mieście i będzie mógł pochwalić się pulą nagród w wysokości 1 miliona dolarów.

"W ramach naszego procesu miast-gospodarzy, zawsze szukamy wiodących lokalizacji i aren na całym świecie, Abu Zabi jest idealnym miejscem do kontynuacji bardzo udanego wiosennego finału w Lizbonie i listopadowego jesiennego finału w Kopenhadze" - powiedziała Charlotte Kenny, dyrektor zarządzająca BLAST Premier. "Światowy Finał pójdzie w ślady popularnych sportów, takich jak UFC, F1 i NBA, organizując ważne wydarzenia w Abu Zabi, a niezwykła Etihad Arena stanowi idealną scenę dla naszego światowego finału."

Powiedziano nam, że bilety na wydarzenie zostaną ogłoszone w późniejszym terminie, podobnie jak w przypadku pełnego składu uczestniczących drużyn, decyzja zostanie podjęta po zakończeniu sezonu ESL 16 i ESL Rio Major.

Counter-Strike: Global Offensive

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości