Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike 2

BLAST prezentuje zupełnie inny format Counter-Strike'a na rok 2025

Tradycyjna struktura została przebudowana tak, aby obejmowała trzy wyjątkowe obiekty eventowe.

HQ

BLAST otworzy (przepraszam) typową konkurencyjną formułę Counter-Strike, do której się przyzwyczailiśmy. Organizator turnieju ujawnił swoje plany na sezon 2025 i sposób, w jaki będzie teraz korzystał z formatu, który znacznie się różni.

Kalendarz obejmuje trzy rodzaje wydarzeń. W wydarzeniach Bounty wezmą udział 32 drużyny rywalizujące w strukturze przypominającej teleturniej, w której będą starały się podnieść nagrodę za swoje głowy, próbując wygrać większą część całkowitej puli nagród. Dla każdego wydarzenia odbędzie się 31 meczów i 95 godzin akcji Bounty, z dwoma wydarzeniami zaplanowanymi na 2025 rok, pierwszym między 12 a 26 stycznia, a drugim między 4 a 17 sierpnia, przy czym oba będą zawierały elementy online i studyjne.

Drugą przesłanką zdarzenia będzie Open. Jest to bardziej tradycyjna impreza na dużej arenie, która gromadzi 16 drużyn z regionów z całego świata, w sumie 29 meczów i 89 godzin akcji w każdym turnieju. Pierwszy z nich odbędzie się w Lizbonie w dniach 17-30 marca, a drugi w dniach 25 sierpnia - 7 września w Londynie.

Na koniec mamy Rivals. Osiem najlepszych drużyn z całego świata zmierzy się ze sobą w 12 meczach i 41 godzinach akcji. Pierwsze z tych wydarzeń odbędzie się między 28 kwietnia a 4 maja, a drugie między 10 a 16 listopada. Żadne informacje o lokalizacji nie zostały jeszcze udostępnione dla turniejów Rivals.

Wreszcie, BLAST obiecał, że oprócz tego wszystkiego możemy spodziewać się Major goszczącego w USA w Austin w Teksasie również w 2025 roku. Nie podano jeszcze dokładnej daty tego turnieju.

Czy uważasz, że jest to właściwy kierunek dla przyszłości konkurencyjnego CS-a?

Counter-Strike 2

Powiązane teksty

Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...Wczytywanie następnej zawartości