Polski
Gamereactor
wiadomości
Pokémon Scarlet/Violet

Blastoise, Venusaur i Charizard występują w nowej rundzie siedmiogwiazdkowych rajdów Tera w Pokémon Scarlet i Violet

Rozwinięte startery pierwszej generacji przybywają z doskonałymi statystykami, aby uczcić Dzień Pokémonów.

HQ

Dzisiaj, 27 lutego, obchodzimy Dzień Pokémonów. Uroczystość upamiętniająca premierę Pokémon Green i Pokémon Red w Japonii (na Zachodzie był to Red and Blue) oraz data, w której The Pokémon Company korzysta z okazji, aby ogłosić ważne ogłoszenia na temat serii Pokémon, czy to w grach, w telewizji, czy na innych wydarzeniach związanych z Pokémonami.

Ten rok nie należał do najlepszych, pomimo zapowiedzi Pokémon Legends: Z-A na 2025 rok i Pokémon TCG Pocket na ten rok, ale to nie znaczy, że obecne gry z serii nie będą nadal otrzymywać aktualizacji. Najbardziej oczywistym przykładem jest Pokémon Scarlet and Purple, który jutro (28 lutego) rozpocznie wydarzenie Tera Raid w ciągu najbliższych kilku tygodni, w którym wezmą udział Pokémony pierwszej generacji Venusaur, Blastoise i Charizard. Venusaur i Blastoise debiutują w dziewiątej generacji, podczas gdy Charizard pojawia się ponownie po tym, jak był pierwszym Pokémonem w siedmiogwiazdkowym Tera Raid, najwyższym poziomie trudności.

Tak więc od jutra 28 marca do wtorku 5 marca Venusaur będzie gwiazdą siedmiogwiazdkowych Tera-Raidów. Blastoise przejmie kontrolę nad wydarzeniem w dniach 6-12 marca, a Charizard zakończy wydarzenie w dniach 13-17 marca. Wszyscy z nich osiągną poziom 100 i Najpotężniejszy Znak (doskonałe statystyki), więc posiadanie tych zawodników wagi ciężkiej w drużynie pokrywa sporą część spektrum siły konkurencyjnej.

Pokémon Scarlet/Violet

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości