Polski
Gamereactor
wiadomości
Overwatch

Blizzard przestanie sprzedawać skrzynki z łupami Overwatch 30 sierpnia

Nadal jednak będziesz mógł je zdobyć podczas rozgrywki.

HQ

Blizzard dał jasno do zrozumienia, że kiedy Overwatch przejdzie na Overwatch 2, wejdą w życie różne zmiany. Jednym z nich będzie sposób zarabiania na grze, ponieważ Blizzard będzie całkowicie usuwał skrzynki z łupami i zamiast tego przejdzie na przepustkę bojową i model sklepu. Ale ponieważ Overwatch 2 ma się ukazać 4 października, kalifornijski deweloper ogłosił , że nie będzie już sprzedawał skrzynek z łupami w Overwatch 1 do czasu zakończenia wydarzenia Anniversary Remix Vol. 3.

Oznacza to, że od 30 sierpnia nie będziecie mogli kupować skrzynek z łupami, ale nie zmienia to faktu, że do czasu premiery Overwatch 2 nadal będziecie mogli zdobywać regularne skrzynki z łupami, awansując na kolejne poziomy i przechodząc rozgrywkę. Należy również wiedzieć, że wszelkie nieotwarte skrzynki z łupami zostaną automatycznie otwarte po przybyciu Overwatch 2, co oznacza, że nie stracisz żadnego z zawartych w nich gadżetów.

W przeciwnym razie Anniversary Remix Vol. 3 jest już dostępny do sprawdzenia w grze i przyniósł odnowione skórki dla Tracer, Pharah, D.Va, Genji, Baptiste, Symmetra, Hanzo i Soldier 76.

Overwatch

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości