Polski
Gamereactor
wiadomości
World of Warcraft: Shadowlands

Blizzard: Rajd z Sylvanas w Chains of Domination „to jedna z najbardziej epickich walk, jakie kiedykolwiek stoczyliśmy w tej grze"

Gracze będą mogli zmierzyć się ze wszystkimi wersjami Sylwany.

HQ

Minęło dużo czasu, ale gracze w końcu będą mieli szansę zmierzyć się z Sylvanas w nowym rajdzie Chains of Domination, Sanctum of Domination. Jest wiele rzeczy do omówienia w tej walce, dlatego zapytaliśmy Johnny'ego Casha o szczegóły.

„Te spotkania z Sylvanas są kulminacją lat opowiadania historii w grze, a gracze będą walczyć z nią w kilku różnych fazach. Tak naprawdę zobaczą Sylvanas w jej różnych wcieleniach, w których była przez lata. Posmakują jej mocy jako generała komandosów, królowej Banshee, a także jej niedawnej transformacji w super-porucznika Paszczy. [...] To jedna z najbardziej epickich walk, jakie kiedykolwiek stoczyliśmy w tej grze, jest spektakularna, wymagająca, imponująca wizualnie... To godne zwieńczenie historii Sylvanas do tej pory".

Więcej informacji na temat World of Warcraft: Shadowlands - Chains of Domination znajdziecie poniżej, w naszym pełnym wywiadzie z Johnnym Cashem (głównym projektantem zadań) i Frankiem Kowalkowskim (dyrektorem technicznym).

HQ
World of Warcraft: Shadowlands

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości